Podpisanie umowy o współorganizacji Studiów Podyplomowych Kadry i Płace

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z Akademią Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ.

Zawarte porozumienie otwiera drogę do realizowania we współpracy obu podmiotów studiów podyplomowych na kierunku Kadry i Płace. Pierwsze zajęcia już w październiku. Zapisy na studia ruszają w maju.

„Częste zmiany przepisów prawa pracy, niejasne i niejednoznaczne interpretacje organów podatkowych, rozbieżne stanowiska PIP, MP i PS a nawet SN sprawiają, że stanowiska kadrowo-płacowe nabierają coraz ważniejszego znaczenia w organizacjach, a przedstawiciele działów kadrowo-płacowych są głównym partnerem dla Zarządów w podejmowaniu trudnych i skomplikowanych decyzji personalnych.

Skomplikowany system prawno-podatkowy, jak również złożoność zagadnień ubezpieczeniowych wymagają stałego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Jeśli więc chcesz zostać częścią profesjonalnego zespołu kadrowo-płacowego i rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe zapraszam na studia podyplomowe "Kadry i Płace" - doświadczeni praktycy zapewnią Ci praktyczną i kompleksową wiedzę w zakresie kadr i płac, która zwiększy Twoją atrakcyjność na rynku pracy".

Więcej szczegółów >>