Dokumentacja pracownicza - zasady prowadzenia i archiwizacji w 2023 r.


Na szkoleniu dowiedzą się Państwo jakie dokumenty należy przygotować w związku z wprowadzonymi  zmianami do kodeksu pracy 2023 r.

Jak stanowiska UODO, resortu pracy, PIP i SN wpływają  na zasady prowadzenia i archiwizacji dokumentacji pracowniczej,oraz w jaki sposób w praktyce stosować przepisy prawa pracy. 

Szkolenie dedykowane jest:

  • pracownikom działów personalnych
  • pracownikom działów HR i rekrutacji
  • dyrektorom i kierownikom działów personalnych
  • księgowym odpowiedzialnym za sprawy kadrowe
  • właścicielom firm i kierownikom jednostek organizacyjnych

Osoba prowadząca: Iwona Wołkiewicz - ciesząca sie wysoką oceną kursantów wykładowczyni Akademii Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ, wykształciła wiele tysięcy pracowników działów personalnych. Wieloletni praktyk na stanowiskach administracji personalnej i HR. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowych korporacjach, firmach doradczych i szkoleniowych. Posiada ogromną wiedzę z zakresu „twardego HR” (Kadry - Prawo Pracy) jak również z jego „miękkiej” części – rekrutacja, szkolenia. Absolwentka Studiów Podyplomowych z Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej. Umiejętności trenerskie szkoliła na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz licznych kursach trenerskich.

< Wróć do listy kursów