Zmiany w CIT na 2023 roku - aktualizacja Nowego Ładu


Cel szkolenia: 

Zapoznanie uczestników z wybranymi zmianami w przepisach Ustawy CIT jakie zostały dodane na mocy Nowego Ładu 1.0 i zaktualizowane w trakcie 2022 r. (Nowy Ład 3.0).

Korzyści: 

Usystematyzowanie wiedzy uczestników w zakresie terminów i wejścia w życie poszczególnych przepisów oraz wskazanie na co należy zwrócić uwagę przy rozliczaniu podatku CIT w 2023 roku.

Adresaci: 

  1. Samodzielni księgowi,
  2. Główni księgowi,
  3. Dyrektorzy finansowi 

Osoba prowadząca: Mirosława Zugaj - doradca podatkowy, Menedżer – posiada ponad pięcioletnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego. Jest ekspertem we wspomaganiu podmiotów w kontaktach z organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz sądami administracyjnymi. Karierę zawodową rozpoczęła w Izbie Skarbowej w Warszawie w Wydziale Podatku od Towarów i Usług. Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Podyplomowego Studium Wiedzy o Integracji Europejskiej oraz Podatków i Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim. Autorką publikacji dotyczących zagadnień podatkowych w prasie fachowej. Prowadzi szkolenia z zakresu zagadnień podatkowych.

< Wróć do listy kursów