KURSY ONLINE Z WYKŁADOWCA (POŁĄCZENIE NA ŻYWO)

Wykladowca CEDOZNaszym kursantom umożliwiamy udział w tym samym kursie razem z grupą stacjonarną za pomocą platformy Google Meet w formie zdalnego dostępu na żywo (online).

Możliwe jest też uczestniczenie w zajęciach w sposób hybrydowy (mieszany - stacjonarnie i online) według indywidualnych potrzeb każdego kursanta.

W zajęciach można uczestniczyć:
- w trybie dziennym - od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 15:00,
- popołudniami w poniedziałki i czwartki od 17:00 do 20:50,
- w trybie weekendowym w soboty i niedziele w godzinach 9:00 do 15:00, co tydzień lub co dwa tygodnie.

Umożliwiamy odrobienie nieobecności w innych terminach, jak również zawieszenie kursu w dowolnym momencie i dokończenie później w dogodnym czasie.

Obecnie blisko połowa kursantów wybiera zdalną formę nauczania przez interaktywne uczestniczenie w zajęciach. Jest to forma równoważna z udziałem stacjonarnym - zapewnia bowiem możliwość na bieżąco zadawania pytań wykładowcy oraz monitorowania przez wykładowcę postępów kursanta w nauczaniu.

Prosimy o ustalenie z sekretariatem Akademii (e-mail lub telefonicznie) formy udziału w zajęciach, przy czym można zdecydować się na udział w poszczególnych modułąch kursu w różnym modelu np. zdalnie na wykładach i warsztatach oraz stacjonarnie na zajęciach komputerowych. Możemy ustalić indywidualny tok udziału w zajęciach. Ważne jest tylko, by uprzednio skontaktować się z nami, w celu nadania dostępu do platformy kursów online lub zarezerwowania miejsca w sali wykładowej.

Wyposażenie techniczne wymagane do udziału w kursach w trybie online to komputer z głośnikami i systemem operacyjnym Windows 10 lub Mac OS oraz łącze internetowe min. 2 Mb/s. (sprawdź) Jeśli komputer odtwarza filmy w jakości HD z popularnych serwisów internetowych (Youtube, Netfix itp) - to w zupełności wystarczy. Uczestniczyć w zajęciach będzie można poprzez przeglądarkę internetową (Chrome, Firefox, Safari lub Microsoft Edge) oraz poprzez aplikację na tablecie lub telefonie z systemem Android lub iOS.

W przypadku szkoleń komputerowych z obsługi pprogramów Płatnik i Symfonia niezbędny jest komputer z systemem Windows 10, procesorem minimum 2 GHz i 2 rdzeniami, z 4GB RAM, 16 GB wolnego miejsca na dysku. Jeśi nie dysponują Państwo takim komputerem to zapraszamy do udziału w zajęciach stacjonarnych na naszym sprzęcie. 

WAŻNE!

Jeśli pojawią się przeszkody w uczestniczeniu zdalnym w kursie lub z jakichkolwiek powodów ta forma nie przypadnie Państwu do gustu zapewniamy możliwość odbycia kursu w systemie stacjonarnym

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:  22 452 53 52,  22 452 53 51,  512 026 999,  501 628 866  lub kontakt e-mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.