KURSY ONLINE

Wykladowca CEDOZ

W związku z nowymi regulacjami dotyczącymi działalności placówek oświatowych od 19 października 2020 roku wszystkie kursy będą realizowane w modelu zdalnego dostępu, czyli online, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Będą to identyczne kursy jak w systemie stacjonarnym, w pełnym zakresie programowym, prowadzone na żywo przez wykładowców, z pełną interakcją w postaci możliwości zadawania pytań, konsultacji i wspólnym rozwiązywaniem zadań. Każdemu uczestnikowi prześlemy pakiet podstawowych materiałów pomocniczych do kursu, taki sam jaki otrzymują uczestnicy kursów stacjonarnych. 

W przypadku przeszkód w kontynuowaniu zajęć w formule zdalnego dostępu, zgodnie z regulaminem szkoleń umożliwiamy zawieszenie uczestnictwa w kursie i dokończenie go w późniejszym terminie, po wznowieniu zajęć w systemie stacjonarnym. Zachęcamy jednak do kontynuowania zajęć w formule online i zdobycie atrakcyjnych kwalifikacji bez niepotrzebnej zwłoki, z gwarancją ewentualnrgo powtorzenia zajęć w formule stacjonarnej.

Do udziału w zajęciach wymagany jest komputer z głośnikami i systemem operacyjnym Windows 8, Windows 10 lub Mac OS oraz łącze internetowe min. 2 Mb/s. (sprawdź) Jeśli komputer odtwarza filmy w jakości HD z popularnych serwisów internetowych (Youtube, Netfix itp) - to w zupełności wystarczy. Uczestniczyć w zajęciach będzie można poprzez przeglądarkę internetową (Chrome, Firefox, Safari lub Microsoft Edge) oraz poprzez aplikację na tablecie lub telefonie z systemem Android lub iOS.

Kurs onlineWAŻNE!

Jeśli pojawią się przeszkody w uczestniczeniu zdalnym w kursie lub z jakichkolwiek powodów ta forma nie przypadnie Państwu do gustu zapewniamy możliwość odbycia tego samego kursu w systemie stacjonarnym,  jak tylko będzie to możliwe, bez żadnych dodatkowych kosztów

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:  512 026 999,  501 628 866  lub kontakt e-mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.