ŚCIEŻKA ROZWOJU ZAWODOWEGO W OBSZARZE KADROWO-PŁACOWYM

 

PRAKTYCZNA WIEDZA OD NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW

Częste zmiany przepisów prawa pracy, niejasne i niejednoznaczne interpretacje organów podatkowych, rozbieżne stanowiska PIP, MP i PS a nawet SN powodują, że stanowiska kadrowo-płacowe nabierają coraz ważniejszego znaczenia w organizacjach, a przedstawiciele działów HR stają się często partnerem dla Zarządów w podejmowaniu trudnych decyzji personalnych.

Skomplikowany system prawno-podatkowy, jak również złożoność zagadnień ubezpieczeniowych wymagają stałego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Konkurencja na rynku pracy rośnie, a większe szanse na znalezienie pracy, czy rozwój kariery zawodowej w tej dziedzinie mają osoby, które potwierdzają swoje kwalifikacje certyfikatem z kodem konkretnego zawodu w kadrach i płacach.

Jeśli zatem jesteś właścicielem firmy, z pewnością masz świadomość, że wykwalifikowany zespół oraz prawidłowo zarządzany dział kadr i płac to jeden z kluczy do stabilności i efektywności zasobów ludzkich oraz porządku w administracji kadrowo-płacowej w Twojej firmie. Wyślij swoich pracowników na kursy prowadzone przez praktyków w CEDOZ.Najbardziej wartościowym zasobem każdej organizacji jest kapitał ludzki. Koszty wymiany pracowników mogą być bardzo wysokie a nieprawidłowo prowadzona polityka i dokumentacja kadrowo -i płacowa może mieć dla firmy poważne konsekwencje.

Chcesz zostać częścią profesjonalnego zespołu kadrowo-płacowego lub aspirować do roli kierownika takiego działu, skorzystaj z naszych kursów. Zapewnimy Ci praktyczną i kompleksową wiedzę w tej dziedzinie, począwszy od poziomu specjalisty a skończywszy na kierowniku działu kadr i płac.

Dla osób, które chciałyby uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności o niektóre aspekty z obszaru kadr i płac, proponujemy węższe moduły kursów z tej dziedziny. Nie warto ryzykować braku profesjonalizmu w tej dziedzinie!

Jeśli nie jesteś pewny, który kurs wybrać, skontaktuj się z nami. Zaprojektujemy ścieżkę edukacyjną zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, biorąc pod uwagę poziom Twojej dotychczasowej wiedzy i doświadczenie.