ŚCIEŻKA ROZWOJU ZAWODOWEGO KSIĘGOWYCH

PRAKTYCZNA WIEDZA OD NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW

Częste zmiany przepisów, niejasne i niejednoznaczne interpretacje organów podatkowych, rozbieżne stanowiska US, SA, a nawet NSA powodują, że stanowiska finansowo-księgowe nabierają coraz większego znaczenia w organizacjach, a przedstawiciele działów finansowo-księgowych stają się nierzadko głównym partnerem dla Zarządów w podejmowaniu trudnych i skomplikowanych decyzji finansowych.

Nasze kursy księgowości to odpowiedź na skomplikowany system prawno-podatkowy, jak również złożoność zagadnień rachunkowych wymagają stałego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Rosnąca konkurencja na rynku pracy powoduje, że większe szanse na znalezienie pracy, czy rozwój kariery zawodowej w tej dziedzinie mają osoby, które potwierdzają swoje kwalifikacje certyfikatem z kodem konkretnego zawodu w księgowości.

Nawet jeśli nigdy do tej pory nie zajmowałeś się księgowością a jesteś zainteresowany zdobyciem profesji w tej dyscyplinie, zapewnimy Ci wiedzę i umiejętności do samodzielnego wykonywania zawodu księgowego. Zdobądź zaufanie swojego pracodawcy i swoich Klientów. Jeśli o tym marzysz, w końcu poprowadzisz własną firmę.

Jeżeli masz doświadczenie w księgowości i chciałbyś poszerzyć swoje kompetencje, wybierz odpowiedni kurs księgowy z oferty poniżej lub skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dopasować kurs do poziomu Twojej wiedzy bez względu na etap w Twojej karierze. Aktualna wiedza pomoże Ci sprostać wyzwaniom trudnej i zmieniającej się gospodarki.

Jesteś właścicielem firmy i chcesz być spokojny o to, że księgi Twojej firmy i firm Twoich Klientów są w dobrych rękach? Zapewnij pracownikom działów księgowości aktualną wiedzę z obszaru księgowości a od nowych pracowników oczekuj umiejętności potwierdzonych certyfikatem z kodem zawodu. Nie warto ryzykować braku profesjonalizmu w tej dziedzinie!