Nasi konsultanci

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

…czyli nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

 

W serwisie staraliśmy się zaprezentować naszą ofertę w sposób kompletny, jak najbardziej zwięzły, przystępny i interesujący.
Nie jesteśmy jednak w stanie w pełni opisać wszystkich Twoich możliwości rozwoju podczas nauki razem z nami.
Nie wymienimy wszystkich naszych atutów i kombinacji modułów szkoleniowych. Różne są przecież potrzeby i oczekiwania.
Staramy się, w miarę możliwości, indywidualnie doradzić osobom, które rozważają rozwój kompetencji i edukację razem z nami. 

Jeśli więc masz wątpliwości, w którym kierunku i w jaki sposób zdobywać i rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe, skorzystaj z pomocy naszych konsultantów. Monika, Rafał i Sylwia są do Twojej dyspozycji.

  • Jeśli masz takie życzenie, zaproponujemy kierunek rozwoju Twojej ścieżki zawodowej. Zdefiniujemy dotychczasowe doświadczenie i wybierzemy szkolenie najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb.

  • Jeśli jesteś osoba zajętą i zapracowaną, dysponującą ograniczonym czasem, przygotujemy dla Ciebie szkolenie w trybie indywidualnym, a opracowując harmonogram, uwzględnimy wszystkie Twoje pozostałe aktywności, tak aby szkolenie było efektywne.

  • Jeżeli nasza oferta Cię zaciekawiła i chciałbyś pogłębić temat, skontaktuj się z nami używając przycisków 'kontakt' na naszej stronie lub zadzwoń. Masz wątpliwości, czy akurat ten kurs spełni Twoje oczekiwania? Razem na pewno znajdziemy na to odpowiedź – Ty znasz swoje potrzeby a my korzyści, które da Ci ukończenie naszych kursów.

 

Im szybciej napiszesz, tym szybciej otrzymasz informacje, które Cię interesują.

Odezwij się do nas także wtedy, gdy jesteś lub byłeś uczestnikiem naszych kursów i chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią na temat jakości, zakresu kursów lub sposobu ich organizacji. Szanujemy i bierzemy pod uwagę opinie oraz konstruktywną krytykę naszych Słuchaczy.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, jak również do odwiedzania nas w siedzibie firmy w celu merytorycznej dyskusji lub omówienia spraw organizacyjnych.

 


 

 

 

 

Joanna Grauman-Wtulich

Współwłaściciel, Wiceprezes Zarządu