Fakturowanie


Adresaci:

Osoby rozpoczynające prace w działach księgowych i handlowych. Osoby zajmujące się zarówno wystawieniem faktur jak i wprowadzaniem danych z faktur do księga handlowych i rejestrów VAT.

 Cel szkolenia:

Przekazanie uczestnikom - w prosty, przystępny sposób - kompleksowej, praktycznej wiedzy na temat faktur VAT. 

Przekazanie wiedzy praktycznej w zakresie prawidłowego wystawiania faktur, stosowania e-faktur, faktur ustrukturyzowanych, wystawiania i korygowania faktur VAT. 

Korzyści:

1. Zapoznanie uczestników z zasadami wystawiania faktur, korekt i not korygujących. 

2. Znajomość ryzyka i skutków związanych z błędami w procesie fakturowania i treści dokumentów. 

3. Wiedza w zakresie bieżącego orzecznictwa organów podatkowych i sądów administracyjnych. 

Osoba prowadząca: Mirosława Zugaj - doradca podatkowy, Menedżer – posiada ponad pięcioletnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego. Jest ekspertem we wspomaganiu podmiotów w kontaktach z organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz sądami administracyjnymi. Karierę zawodową rozpoczęła w Izbie Skarbowej w Warszawie w Wydziale Podatku od Towarów i Usług. Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Podyplomowego Studium Wiedzy o Integracji Europejskiej oraz Podatków i Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim. Autorką publikacji dotyczących zagadnień podatkowych w prasie fachowej. Prowadzi szkolenia z zakresu zagadnień podatkowych.

< Wróć do listy kursów